Pomoc w ustawieniach i sytuacjach awaryjnych w urządzeniach

Szybka pomoc, rzetelna obsługa

Jak ustawić temperaturę ciepłej wody, temperaturę pomieszczenia lub funkcję chłodzenia? Jak zmienić filtry, a następnie zresetować ustawienia filtrów? Jak zaoszczędzić koszty eksploatacyjne w pompie ciepła lub centrali wentylacyjnej? Nasze pomocnicze filmy dostarczają odpowiedzi i pokazują krok po kroku, jak prawidłowo skonfigurować pompę ciepła lub zintegrowaną jednostkę wentylacyjną LWZ oraz w jaki sposób można zaoszczędzić energię i koszty dzięki programowi operacyjnemu.

Co zrobić, jeśli wystąpi problem? Ustawienie resetu lub pracy awaryjnej i odczytanie listy błędów to pierwsze kroki, które mogą szybko pomóc. Nasze  filmy Ci pomogą. Oczywiście nasi wyspecjalizowani partnerzy lub nasz dział obsługi klienta są do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci we wszelkich niezbędnych naprawach i konserwacji.

Czekamy na Twoją wiadomość!

Twoja satysfakcja jest dla nas największą troską. Jeśli brakuje Ci instrukcji obsługi lub masz pytanie dotyczące serwisu nie wahaj się z nami skontaktować.

Infolinia serwisowa

Filmy dotyczące ustawień pomp ciepła

Pompa ciepła: ustaw tryby pracy, oszczędzaj energię

Ustaw pompę ciepła na tryb komfortowy, ECO lub ciepłej wody. Korzystaj z komfortowych temperatur, kiedy ich potrzebujesz i oszczędzaj energię, na przykład, gdy nie ma Cię w domu.

Do filmu

Filmy dotyczące ustawień centrali wentylacyjnej LWZ

Centrala wentylacyjna LWZ: ustaw tryb dzienny, nocny lub ciepłej wody

Oszczędzaj energię dzięki trybom pracy: na koniec sezonu grzewczego włącz tryb ciepłej wody w centrali wentylacyjnej LWZ. Jedziesz na wakacje? Użyj trybu obniżenia (tryb nocny), aby obniżyć temperaturę w pomieszczeniu i oszczędzać energię. Nasz film pokazuje, jak to działa.

Do filmu

Filmy dotyczące sytuacji awaryjnych w pompach ciepła

Szukasz Fachowego Instalatora?

Za pośrednictwem naszej ogólnopolskiej sieci Fachowych Instalatorów oferujemy Ci indywidualne doradztwo, dobór, montaż i serwis Twojego systemu z pompą ciepła. Nasi wyspecjalizowani partnerzy mają do dyspozycji kompleksowy program szkoleniowy w naszych centrach szkoleniowych. W ten sposób dzielimy się naszym know-how jako wiodący producent pomp ciepła.

Znajdź Fachowego Instalatora w swoim regionie

Filmy dotyczące sytuacji awaryjnych w centrali wentylacyjnej