Centrum szkoleniowe we Wrocławiu

Uruchomione 29 września 2023r. we Wrocławiu Centrum szkoleniowe Stiebel Eltron, na powierzchni prawie 250 m kw., oferuje dobrze wyposażoną i komfortową przestrzeń szkoleniową oraz ekspozycję powietrznych i gruntowych pomp ciepła czy przepływowych ogrzewaczy wody.

Miejsce dla każdego

Zarówno specjaliści, jak i osoby prywatne mogą zapoznać się w tym miejscu z nowoczesnymi technologiami i produktami. Oferowane w Centrum wsparcie obejmuje  doradztwo techniczne i instalacyjne, projektowanie instalacji, a także aspekty związane z prawidłowym serwisem wyposażonych w wiele elementów elektronicznych urządzeń. 

Szkolenia są prowadzone nie tylko w tradycyjny sposób, przy użyciu systemu audiowizualnego, lecz również z wykorzystaniem prezentacji konkretnych urządzeń. Z perspektywy Instalatorów ma to szczególnie duże znaczenie.

Na miejscu zostały zlokalizowane wystawy w trzech grupach asortymentowych: powietrzne i gruntowe pompy ciepła, przepływowe i pojemnościowe ogrzewacze wody oraz ogrzewacze pomieszczeń.

Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Irysowej w kompleksie Bielany Business Point. W jego otwarciu uczestniczyli Andrzej Maciejewski, Prezes Zarządu Stiebel Eltron Polska, Stephan Pähler, dyrektor sprzedaży w Europie Środkowej Stiebel Eltron i Peter Slavkovský, dyrektor sprzedaży w Europie Wschodniej Stiebel Eltron.

Relacja z oficjalnego otwarcia

Relacja z otwarcia centrum szkoleniowego we Wrocławiu