Nasz program doboru

Program doboru pomp ciepła pyta o Twoje wymagania oraz Twój dom. Pytania dotyczą również liczby osób i przestrzeni życiowej. W ten sposób otrzymujesz skrojoną na miarę, osobistą konfigurację i rekomendację produktu lub zestawu produktów, dostosowaną do Twoich wymagań. W kolejnym kroku i za pomocą jednego kliknięcia możesz wysłać zapytanie o niewiążącą ofertę * od Fachowego Instalatora bezpośrednio online. Następnie Instalator skontaktuje się z Tobą, określi ofertę podczas wizyty na miejscu i odpowie na Twoje pytania.

Jak to działa?

Program zaczyna się od ogólnych pytań dotyczących Twojego domu lub projektu. Po udzieleniu odpowiedzi na łącznie siedem pytań otrzymasz od STIEBEL ELTRON sugestie dotyczące rozwiązania typu PREMIUM / PLUS, w zależności od oceny i wyniku, który Ci odpowiada. Aby otrzymać kompletną ofertę na projekt pompy ciepła – łącznie z dostawą i montażem pompy ciepła – wystarczy, że podasz swoje dane osobowe.

Jak właściwie działa pompa ciepła?

Pompy ciepła wykorzystują energię z powietrza, wody lub ziemi. Te źródła energii są obecne w naszym środowisku za darmo. Dzięki temu jesteś niezależny od kopalnych źródeł energii, np. ropy i gazu. Jedyną energią zużywaną przez pompę ciepła podczas pracy jest energia elektryczna potrzebna do zasilania sprężarki. Zaopatrzenie w ciepłą wodę można również zagwarantować, jeśli pompa ciepła jest połączona z zasobnikiem ciepłej wody.

Jest wiele argumentów przemawiających za inwestowaniem w modernizację systemu grzewczego. Dzięki pompie ciepła STIEBEL ELTRON Twoje cztery ściany są nie tylko efektywnie ogrzewane. Wystarczy połączyć pompę z systemem fotowoltaicznym i samodzielnie wykorzystać zalety energii słonecznej. System pompy ciepła przechowuje nadmiar energii słonecznej w postaci ciepła. Obniża to koszty energii i emisję CO₂. Doskonałe perspektywy dla Twojego portfela, Twojego domu i środowiska.