STIEBEL ELTRON w Polsce

Od 30 lat

19 listopada 1991 roku zarejestrowano spółkę STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. Głównym celem powstania firmy była dystrybucja urządzeń grzewczych. Pojawienie się firmy na początku lat 90-tych zaowocowało wieloma przełomowymi krokami, które zmieniły wygląd ówczesnego, raczkującego rynku pomp ciepła. Koncern niemalże od 100 lat specjalizuje się w produkcji ogrzewaczy wody oraz pomieszczeń. To właśnie te nowoczesne urządzenia pojawiły się w Polsce z rozpoczęciem działalności firmy STIEBEL ELTRON. Początkowe portfolio było również wzbogacone w kotły grzewcze Hydrotherm, urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Pompy ciepła, czyli sztandarowy produkt marki STIEBEL ELTRON, pojawił się w Polsce wraz z nadejściem nowego tysiąclecia. To najbardziej wyspecjalizowane technologicznie urządzenia dostępne na światowych rynkach, które stanowią wzór połączenia efektywności wraz z ekologią.

STIEBEL ELTRON jest mocno zaangażowany w kooperację ze stowarzyszeniami branżowymi. Zarówno w kraju, jak i za granicą STIEBEL ELTRON współpracuje z innymi firmami w celu zrównoważonego rozwoju technicznego. 

Szeroka gama produktów pozwala firmie STIEBEL ELTRON od ponad 30 lat na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji w Polsce w wysokiej jakości urządzenia dopasowane do indywidualnych oczekiwań i możliwości klientów.

Nasze biura i kontakty

Warszawa

Siedziba Spółki

ul. Działkowa 2
02-234 Warszawa

Napisz do nas

Wrocław

Centrum Szkoleniowe

Bielany Business Point, ul. Irysowa 1

Bielany Wrocławskie | 55-040 Kobierzyce

Więcej informacji

Gdańsk

Pomorskie Centrum Szkoleniowe

ul. Konna 35

80-174 Gdańsk - Otomin

Napisz do nas