PEB: elektronik zamiast hydraulika

Poznaj PEB


Nowy, elektronicznie sterowany, przepływowy ogrzewacz wody o nazwie PEB stanowi uzupełnienie linii ogrzewaczy SELECT. Sterowanie elektroniczne zapewnia wysoką wydajność oraz stałą temperaturę wody od 55°C do maksymalnej wydajności, niezależnie od wahań ciśnienia i zmian temperatury wody zasilającej. Podczas eksploatacji wykorzystywana jest tylko faktycznie potrzebna energia, co przekłada się na wysoką efektywność energetyczną. Urządzenie zaopatruje w ciepłą wodę jednocześnie kilka punktów poboru, na przykład w łazience i w kuchni. 

PEB to niewątpliwie realna alternatywa i idealny zamiennik dla wszystkich dostępnych na rynku hydraulicznie sterowanych ogrzewaczy przepływowych, w podobnym przedziale cenowym.

Ogrzewacz jest dostępny w czterech wariantach:

 


Karta katalogowa

Klasyczny wygląd

Przepływowy ogrzewacz PEB posiada klasyczną, prostą obudowę, bez zbędnych wyświetlaczy i przycisków. Regulacja temperatury występuje poprzez manulane domieszanie zimnej wody. Tak, jak potrzebujesz.

Wygląd oraz kompaktowe wymiary urządzenia są na tyle uniwersalne, że można zamontować go zarówno w trudno dostępnych miejscach, jak również bezpośrednio na ścianie przy punkcie poboru wody. PEB idealnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Animacja 360

Funkcje

Prosty i wygodny

  • Dobra efektywność energetyczna dzięki technologii 2i i sterowaniu elektronicznemu
  • Komfort ciepłej wody: zawsze stała temperatura 55°C
  • Indywidualne ustawienie temperatury poprzez dodanie zimnej wody
  • Zasilanie kilku punktów poboru
  • Szybka instalacja
  • Montaż nad lub pod punktem poboru wody
  • Wielostopniowy system bezpieczeństwa z elektronicznym wykrywaniem pęcherzyków powietrza

 

Więcej o I-Technologiach

Zapytaj nas

Planujesz zakup? Teraz PEB w cenie specjalnej!

Napisz do nas, pomożemy wybrać odpowiednią moc urządzenia do Twoich potrzeb oraz skierujemy Cię do naszego Partnera e-commerce.