Witaj Przedsiębiorco z branży HoReCa

Jeżeli prowadzisz restaurację, hotel lub działasz w szeroko pojętej branży gastronomicznej, mamy dla Ciebie interesującą wiadomość. Przedstawiamy możliwość skorzystania z dofinansowania Krajowego Planu Odbudowy dla przedsiębiorstw, aż do 90% na modernizację dotychczasowego systemu ogrzewania z pompami ciepła STIEBEL ELTRON!

Dlaczego warto skorzystać?

Świat się zmienia, a my razem z nim. W 2023 roku wiele firm doświadczyło wyjątkowych wyzwań, a spadek obrotów o 20% to tylko jedno z nich. Dzięki dofinansowaniu KPO masz szansę nie tylko zrekompensować straty, ale także zainwestować w efektywne i ekologiczne rozwiązania.

Poznaj nasze pompy ciepła

Od lat wyposażamy domy i obiekty użyteczności publicznej w systemy z pompami ciepła.


Możemy Ci pomóc. Oferujemy:

  • Pomoc w napisaniu wniosku
  • Dobór, wycenę i montaż urządzeń OZE
  • Doradztwo i wsparcie projektowe dla większych obiektów

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci uzyskać wsparcie finansowe nawet do 90%. Oszczędności, które zyskasz, możesz zainwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa. Dodatkowo otrzymasz od nas kompleksową obsługę, gdzie nasi eksperci pomogą dobrać odpowiednie urządzenia, dostosowane do specyfiki Twojego lokalu. Pompy ciepła nie tylko ogrzeją, schłodzą i przygotują ciepłą wodę użytkową, ale także obniżą koszty eksploatacji.

Nasi Fachowi Instalatorzy zainstalują nowoczesne pompy ciepła, gwarantując sprawną i bezawaryjną pracę. Oszczędzaj na rachunkach i dbaj o środowisko!


Jak skorzystać?

  • Zgłoś się do nas poprzez poniższy formularz kontaktowy
  • Opowiedz o swoim przedsiębiorstwie i potrzebach, razem opracujemy plan działania, uwzględniający specyfikę Twojego biznesu
  • Wnioskuj razem z nami o dofinansowanie z KPO
  • Ciesz się nowoczesnym systemem ogrzewania z pompami ciepła i zwiększaj efektywność swojego lokalu!

Nie czekaj! To unikalna szansa na podniesienie standardów swojego biznesu i oszczędność finansową. Razem zrealizujmy Twoją inwestycję w przyszłość!