Poczuj komfortowe ciepło i ciesz się życiem

 

W komfortowym domu łatwo o szczęśliwe chwile dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zadbaj o nie stosując inteligentne i efektywne technologie od Stiebel Eltron: pompy ciepła, wentylację oraz ogrzewacze wody. Wsparty przez Stiebel Eltron dobór, montaż i serwis zapewnią ci bezpieczeństwo, jakiego oczekujesz. Poczuj komfortowe ciepło w swoim domu  i ciesz się życiem!

Zadbamy o komfort w Twoim domu

Postaw na jakość

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu

 

Od prawie 100 lat produkujemy ogrzewacze wody, od ponad 45 lat pompy ciepła, od prawie 30 lat rekuperatory. Nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu, ponieważ robimy wszystko, aby Twoje życie było wygodniejsze. 

Bądź niezależny

 

Wierzymy, że energia elektryczna to przyszłość...

 

...a jej pozyskiwanie ze słońca, wiatru i wody jest ekologiczne. I takie są nasze produkty. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom zapewnimy Ci niezależność, bezpieczeństwo inwestycji i spokojną przyszłość.

Polegaj na naszych rozwiązaniach

 

STIEBEL ELTRON zapewni Ci inteligentne produkty oraz kompleksowe usługi

 

Możesz liczyć na naszą wiedzę, odpowiedzialność i wyjątkową obsługę klienta. Nie ma znaczenia, czy projektujesz, instalujesz lub używasz niektórych z naszych rozwiązań. Zawsze dostarczymy Ci to, co potrzebujesz, ponieważ indywidualne potrzeby są dla nas priorytetem.

Popieramy wymianę starych, nieefektywnych systemów grzewczych i przechodzenie na odnawialne źródła energii. Wierzymy, że ekologiczne, wydajne i komfortowe technologie wykorzystujące niewyczerpalną, naturalną energię to już teraźniejszość i przyszłość, o czym świadczy wiele zrealizowanych inwestycji w Polsce.

Andrzej Maciejewski, Prezes Zarządu STIEBEL ELTRON Polska

Spełnij marzenia o komfortowym domu z STIEBEL ELTRON

Idealne rozwiązania dla Twojego domu

Ekonomiczne ogrzewanie i chłodzenie

 

Nowoczesne pompy ciepła: komfort i święty spokój!

 

Wybór źródła ciepła do domu to jedna z  najważniejszych decyzji. STIEBEL ELTRON oferuje najwyższej jakości pompy ciepła do nowych i modernizowanych budynków. To nie wszystko. Dobierzemy odpowiedni system, zaprojektujemy go dla Ciebie i zamontujemy. Posiadamy sieć Fachowych Instalatorów i serwisów, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe: od A do Z.

 

Z nami poczujesz się bezpiecznie.

Niezawodna wentylacja

 

Nie wyrzucaj pieniędzy za okno!

 

Efektywna wentylacja przy minimalnych stratach ciepła to wyzwanie dla właścicieli nowych i remontowanych budynków. Kluczem są nowoczesne rekuperatory z odzyskiem ciepła, które regulują wymianę powietrza bez marnowania energii. Zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Dostarczają świeże powietrze, oczyszczają je z pyłków i alergenów, zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów, odzyskują energię.

Oddychaj swobodnie, oszczędzaj na rachunkach i ciesz się życiem we własnym zdrowym domu.

Wydajne ogrzewanie wody

 

Ogrzewacze wody do wielu zastosowań

 

STIEBEL ELTRON wywodzi się z wynalezienia tradycyjnej grzałki. Dziś kontynuuje prawie 100-letnią tradycję oferując w portfolio bogatą gamę przepływowych i pojemnościowych ogrzewaczy wody, od 5 do aż 1000 litrów. Nie ma kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wydajność. Powiedz nam, jakiego rozwiązania potrzebujesz a z pewnością znajdziemy je dla Ciebie.