Co 15 sekund gdzieś na świecie uruchamiane jest urządzenie firmy STIEBEL ELTRON.

Komfortowa technologia na całym świecie

Ściśle współpracujemy na arenie międzynarodowej. Dzięki naszym pracownikom na miejscu szczegółowo znamy potrzeby lokalnych klientów i zawsze oferujemy im najlepsze rozwiązania techniczne oraz optymalne fachowe wsparcie.

Innowacje wymagają inwestycji

W Holzminden mieści się zarówno siedziba naszej grupy, jak i nasz największy zakład produkcyjny. Stąd zajmujemy się zarządzaniem przedsiębiorstwem i jego organizacją oraz produkcją elektrycznych ogrzewaczy wody i urządzeń grzewczych, a także urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii: pompy ciepła i wentylację z odzyskiem ciepła. W Niemczech posiadamy również fabrykę w Eschwege w Hesji, która produkuje małe pojemnościowe ogrzewacze wody, urządzenia gotujące wodę, suszarki do rąk oraz termoplastyczne komponenty do wszystkich urządzeń STIEBEL ELTRON. Ponadto prowadzimy zakład produkcyjny we Freudenbergu w Nadrenii Północnej-Westfalii. Siedziby naszych fabryk za granicą to Arvika (Szwecja), Poprad (Słowacja), Ayutthaya (Tajlandia) i Tianjin (Chiny).

Znajdź lokalnego przedstawiciela STIEBEL ELTRON

Nasze zakłady produkcyjne

Poprad, Słowacja

U podnóża Wysokich Tatr zajmujemy się produkcją i dystrybucją przede wszystkim pomp ciepła do ciepłej wody oraz pojemnościowych ogrzewaczy wody. Naszą ofertę uzupełniają usługi na specjalne zamówienia.

Arvika, Szwecja

Od 2018 roku częścią naszej grupy jest Thermia AB. Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy tam pompy ciepła solanka-woda. Pompy ciepła Thermia należą do liderów na rynku skandynawskim.

Ayutthaya, Tajlandia

W Ayutthaya w Bangkoku od 2001 roku produkujemy małe przepływowe ogrzewacze wody - tzw. „shower units” na rynki azjatyckie i eksportowe na całym świecie. Produkujemy tu również przepływowe ogrzewacze wody oraz zbiorniki. 

 

 

Tianjin, Chiny

Od 2004 roku na potrzeby rynku chińskiego.

Nasze produkty i usługi oferujemy na całym świecie