Indywidualne ogrzewanie nigdy nie było łatwiejsze

EASYTRON Connect od STIEBEL ELTRON

Mobilna obsługa to wysoki poziom komfortu

Decyzja o zastosowaniu pompy ciepła to ważny krok w kierunku większej niezależności przy wytwarzaniu ciepła we własnych czterech ścianach. Indywidualne sterowanie pomieszczeniami EASYTRON Connect sprawia, że ​​obsługa ogrzewania pompą ciepła jest jeszcze bardziej efektywna. Utrzymywanie włączonego ogrzewania w całym domu do czasu, aż jeden chłodniejszy pokój osiągnie temperaturę, należy już do przeszłości. Inteligentny system sterowania Easytron zapewnia, że pompa ciepła reguluje temperaturę w celu zwiększenia komfortu i efektywności. 

Dzięki prostemu interfejsowi aplikacji można zobaczyć i dostosować ustawioną temperaturę dla każdego pomieszczenia osobno. Sterowanie za pomocą telefonu komórkowego zapewnia korzyści wynikające ze zdalnego sterowania - możesz włączać i regulować schematy ogrzewania dla osób korzystających z domu, nawet gdy wyjeżdżasz na wakacje.

Easytron to bezprzewodowy system sterowania czasem i temperaturą grzejników i/lub ogrzewania podłogowego, przeznaczony do stosowania z pompami ciepła Stiebel Eltron.

Łatwy w montażu do istniejących grzejników mokrych lub ogrzewania podłogowego, system ten oferuje komfortowe korzyści wynikające z indywidualnej regulacji czasu i temperatury dla każdego grzejnika/strefy ogrzewania podłogowego w domu, za pośrednictwem aplikacji.

W przypadku powietrznych pomp ciepła obsługujących ogrzewanie podłogowe, inteligentne zawory utrzymują optymalne natężenie przepływu przez pompę ciepła, zapewniając maksymalną wydajność systemu. Nawet jeśli zawory są zamknięte, ponieważ temperatura w pomieszczeniu została osiągnięta, zawory te mogą się na krótko otworzyć, aby utrzymać minimalny wymagany przepływ. Dzięki temu zawory Easytron mogą zastąpić w systemach pomp ciepła funkcję, którą zwykle spełniają zbiorniki buforowe, oferując przy tym znaczące korzyści:

 • Oszczędność miejsca - brak konieczności stosowania zbiornika buforowego w systemach podpodłogowych.
 • Obniżone koszty eksploatacji i efektywność systemu - potrzebna jest tylko jedna pompa obiegowa zamiast dwóch
 • Brak strat ciepła związanych ze zbiornikami buforowymi - zwiększona efektywność systemu i koszty eksploatacji.

Instalacja oszczędzająca koszty i miejsce

 • Oszczędność miejsca: w systemach podpodłogowych nie jest wymagany zbiornik buforowy
 • Niższe koszty eksploatacji i efektywność systemu: potrzebna tylko jedna pompa obiegowa zamiast dwóch
 • Brak strat ciepła związanych ze zbiornikami buforowymi: wyższa sprawność systemu i niższe koszty eksploatacji
 • Łatwy do zamontowania na istniejących grzejnikach mokrych lub ogrzewaniu podłogowym, system ten oferuje komfortowe korzyści wynikające z indywidualnej regulacji czasu i temperatury dla każdego grzejnika/strefy podłogowej w domu, za pomocą aplikacji.
 • W przypadku powietrznych pomp ciepła obsługujących ogrzewanie podłogowe, inteligentne zawory utrzymują optymalne natężenie przepływu przez pompę ciepła, zapewniając maksymalną wydajność systemu. Nawet jeśli zawory są zamknięte, ponieważ temperatura w pomieszczeniu została osiągnięta, zawory te mogą się na krótko otworzyć, aby utrzymać minimalny wymagany przepływ. Dzięki temu zawory Easytron mogą zastąpić w systemach pomp ciepła funkcję, którą zwykle spełniają zbiorniki buforowe, oferując przy tym znaczące korzyści.

Cechy i korzyści dla użytkownika

 • Możesz zmieniać temperaturę dla każdego pomieszczenia indywidualnie i w dowolnym momencie. Jeśli chcesz zostać do późna w pracy lub chcesz wyjść na wieczór, możesz na bieżąco regulować temperaturę w aplikacji, aby opóźnić rozpoczęcie programu domowego. 
 • Wyjeżdżasz na zimowy urlop - ale w stresie zapominasz o wyłączeniu ogrzewania na najbliższe tygodnie? Nie ma problemu, wystarczy aktywować funkcję urlopową w podróży za pomocą tabletu lub smartfona. Oprogramowanie będzie wiedziało, ile czasu potrzeba na ogrzanie domu od podstaw i uruchomi program ogrzewania dokładnie na czas, aby dom osiągnął docelową temperaturę do planowanego powrotu.
 • Dla każdego członka rodziny, który korzysta z aplikacji poprzez własny dostęp, można ustawić różne uprawnienia. Dzięki temu rodzice mogą wyznaczyć dzieci jako użytkowników, którzy mogą regulować temperaturę tylko w swoim pokoju. Jest to również bardzo przydatne do kontrolowania mieszkania dla babci lub aneksu wakacyjnego.
 • Jeśli Twoi goście zostaną dłużej w piękny zimowy wieczór, aktywuj funkcję party za pomocą kilku kliknięć w aplikacji, aby zapewnić, że ogrzewanie utrzymuje temperaturę w pokojach mieszkalnych powyżej normalnego ustawienia nocnego.

Kompatybilność

Easytron wymaga kontrolera WPMSystem oraz ISG. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i potwierdzić kompatybilność Twojego systemu.

System zapewniający większy komfort i większą wydajność: Dzięki aplikacji Easytron indywidualne ogrzewanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Aplikację można obsługiwać w każdej chwili, zarówno z domu, jak i w podróży. Umożliwia ona rejestrowanie temperatury pokojowej i ustawianie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu.

Instalacja krok po kroku: Sterownik EASYTRON do pojedynczego pomieszczenia jest idealnym uzupełnieniem sterowania pompą ciepła - pozwala na regulację każdej temperatury w pojedynczym pomieszczeniu.