Łatwo i wygodnie steruj swoją pompą ciepła.

MyStiebel: aplikacja dla Twojej pompy ciepła

Intuicyjna obsługa dzięki aplikacji MyStiebel

Aplikacja MyStiebel pozwala w prosty i intuicyjny sposób ustawić rozbudowane funkcje pompy ciepła STIEBEL ELTRON. Oprócz sterowania ogrzewaniem, chłodzeniem i ciepłą wodą użytkową, istnieje również możliwość tworzenia i zapisywania indywidualnych programów czasowych w aplikacji MyStiebel.

 

Aplikacja pompy ciepła oferuje również opcje, takie jak tryby "wakacje" lub "eco", w celu czasowego i indywidualnego dostosowania zapotrzebowania na ciepło. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii bez utraty komfortu. Spontaniczne i tymczasowe dostosowanie temperatury zadanej jest możliwe niezależnie od miejsca pobytu użytkownika, bez wpływu na regularny program na kolejne dni.

 

Warunkiem koniecznym do korzystania z aplikacji MyStiebel jest używanie internetowej bramy serwisowej (ISG) firmy STIEBEL ELTRON. Potrzebny jest również kompatybilny sterownik pompy ciepła. 

Obsługa pompy ciepła za pomocą aplikacji MyStiebel *

  • Prosta obsługa regulatora pompy ciepła
  • Komfortowe ustawienia dla ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania wody
  • Przejrzysta prezentacja danych pompy ciepła
  • Aktywacja trybu czuwania, urlopu lub ustawień funkcji osobistych
  • Tryb ECO dla efektywnej pracy
  • Dostępny dla systemów Android® i iOS®.

Złoto za aplikację MyStiebel

Aplikacja MyStiebel otrzymała nagrodę German Design Award 2020.

Aplikacja pompy ciepła zachwyca swoją prostotą i łatwością, z jaką dostosowuje system za pomocą jednego kliknięcia. Zapewnia komfort, którego potrzebujesz i bez wysiłku zwiększa efektywność ogrzewania pompą ciepła. Aplikacja MyStiebel jest intuicyjna w obsłudze, a jej specjalne funkcje promują zrównoważone zachowania.

 

German Design Award 2020 jest najnowszym wyróżnieniem dla STIEBEL ELTRON. Jury German Design Award uzasadniło przyznanie nagrody "przekonującym i jednym z najlepszych interfejsów użytkownika". Aplikacja MyStiebel ma "interfejs użytkownika zredukowany do niezbędnego minimum". Ma "przyjemnie jasny i przejrzysty design", stwierdziło jury złożone z ekspertów. Aplikacja jest "intuicyjna w obsłudze, a ponadto posiada specjalne funkcje, które w zabawny sposób promują zrównoważone zachowania. Znakomicie zaprojektowana aplikacja, która rzeczywiście robi to, co jest napisane na blasze. "


Już teraz skorzystaj z zalet aplikacji MyStiebel i steruj swoją pompą ciepła STIEBEL ELTRON szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek!

Wersja aplikacji dla systemu Android jest dostępna do pobrania z Google Play Store.

Pobierz z Google play

Wersja aplikacji dla systemu iOS® jest dostępna do pobrania z Apple App Store.

Pobierz z App Store


* Aplikacja MyStiebel jest dostępna w Google Play Store i Apple App Store w wersji dla sieci domowej. Zawiera wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają i przyspieszają obsługę pompy ciepła w domu. Do pełnego wykorzystania funkcji wymagane są dodatkowe komponenty takie, jak ISG web.