Łatwo i wygodnie steruj swoją pompą ciepła.

MyStiebel: polska wersja aplikacji dla Twojej pompy ciepła

Intuicyjna obsługa dzięki aplikacji MyStiebel

Aplikacja MyStiebel pozwala w prosty i intuicyjny sposób ustawić rozbudowane funkcje pompy ciepła STIEBEL ELTRON. Oprócz sterowania ogrzewaniem, chłodzeniem i ciepłą wodą użytkową, istnieje również możliwość tworzenia i zapisywania indywidualnych programów czasowych w aplikacji MyStiebel.

 

Aplikacja pompy ciepła oferuje również opcje, takie jak tryby "wakacje" lub "eco", w celu czasowego i indywidualnego dostosowania zapotrzebowania na ciepło. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii bez utraty komfortu. Spontaniczne i tymczasowe dostosowanie temperatury zadanej jest możliwe niezależnie od miejsca pobytu użytkownika, bez wpływu na regularny program na kolejne dni.

 

Warunkiem koniecznym do korzystania z aplikacji MyStiebel jest używanie internetowej bramy serwisowej (ISG) firmy STIEBEL ELTRON. Potrzebny jest również kompatybilny sterownik pompy ciepła. 

Obsługa pompy ciepła za pomocą aplikacji MyStiebel*

  • Aplikacja w języku polskim
  • Prosta obsługa regulatora pompy ciepła
  • Komfortowe ustawienia dla ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania wody
  • Przejrzysta prezentacja danych pompy ciepła
  • Aktywacja trybu czuwania, urlopu lub ustawień funkcji osobistych
  • Tryb ECO dla efektywnej pracy
  • Dostępny dla systemów Android® i iOS®.

Już teraz skorzystaj z zalet aplikacji MyStiebel i steruj swoją pompą ciepła STIEBEL ELTRON szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek!

Wersja aplikacji dla systemu Android jest dostępna do pobrania z Google Play Store.

Pobierz z Google play

Wersja aplikacji dla systemu iOS® jest dostępna do pobrania z Apple App Store.

Pobierz z App Store

* Aplikacja MyStiebel jest dostępna w Google Play Store i Apple App Store w wersji dla sieci domowej. Zawiera wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają i przyspieszają obsługę pompy ciepła w domu. Do pełnego wykorzystania funkcji wymagane są dodatkowe komponenty takie, jak ISG web.


Zobacz wymagania dotyczące MyStiebel