Łączymy innowacyjne podejście z wizjonerskimi pomysłami

Do dziś kierujemy się główną ideą założyciela naszej firmy, dr. Theodora Stiebla: rozwojem i wytwarzaniem innowacyjnych produktów na najwyższym poziomie jakościowym. Kiedy w 1924 roku dr. Theodor Stiebel w swoim przydomowym warsztacie w Berlinie wynalazł i wyprodukował elektryczną grzałkę zanurzeniową, otworzył pierwszy rozdział w pełnej sukcesów historii firmy STIEBEL ELTRON. Później zbudował fabrykę. Podczas II wojny światowej uległa ona całkowitemu zniszczeniu, dlatego w 1944 roku dr. Stiebel przeniósł firmę do Holzminden w Dolnej Saksonii. Do dziś właśnie tam znajduje się nasza siedziba główna.

Kamienie milowe Grupy STIEBEL ELTRON

Jak przenosimy doświadczenie w przyszłość?

W STIEBEL ELTRON zawsze stawiamy na postęp technologiczny. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co już osiągnęliśmy. Wierzymy, że tylko nowe, innowacyjne myślenie może przenieść nas jako firmę i Ciebie jako naszych partnerów i klientów w przyszłość. 

Więcej informacji o Grupie STIEBEL ELTRON

Dołącz do STIEBEL ELTRON

Wspólna droga, wspólny sukces. Zajmujesz się instalacjami, montażami? Jesteś architektem lub projektantem? Masz firmę budowlaną? Jako nasz profesjonalny partner możesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i dostarczać z nami najlepsze technologie.

Zostań profesjonalnym partnerem STIEBEL ELTRON