Poznaj komfortową technikę

Łączymy innowacyjne podejście z wizjonerskimi pomysłami

Od 1924 roku projektujemy i wytwarzamy produkty na najwyższym poziomie technicznym. Nasz sukces zawdzięczamy kompetencjom technologicznym, jakości, innowacyjności, niezawodności i indywidualnemu podejściu do klienta. Jesteśmy jednym ze światowych liderów w ogrzewaniu i energii odnawialnej. Jesteśmy grupą rodzinną o zasięgu międzynarodowym, która posiada: 

  • około 6.000 pracowników na całym świecie 
  • cztery krajowe i cztery międzynarodowe zakłady produkcyjne 
  • 26 spółek handlowych
  • ponad 120 organizacji handlowych i przedstawicielstw zlokalizowanych na całym świecie
  • Roczny obrót w 2022 roku wyniósł około 1,1 mld euro, z czego ok. 50% za granicą
  • inteligentne produkty do każdego zapotrzebowania: ogrzewacze wody, ogrzewacze pomieszczeń, pompy ciepła, wentylację z rekuperacją
Nasza obietnica

Działamy dla Ciebie i środowiska

Ponosimy za to odpowiedzialność

Nasza siła: kompetencje technologiczne, jakość, innowacyjność, niezawodność

Jako firma rodzinna nastawiona na innowacje, mamy jasną wizję: energia elektryczna jako energia przyszłości, najlepiej ze źródeł odnawialnych. Opracowujemy i produkujemy wydajne i przyjazne dla środowiska rozwiązania do ogrzewania wody, ogrzewania pomieszczeń, wentylacji i chłodzenia. Zatrudniamy około 6.000 osób na całym świecie. Od rozwoju, przez produkcję po serwis, konsekwentnie korzystamy z naszej wiedzy, ducha innowacyjności i doświadczenia z wymagającymi klientami takimi jak Ty. Nasze inteligentne i niezawodne rozwiązania zapewniają wysoki komfort życia i ochronę inwestycji. – zarówno dziś, jak i w przyszłości.

100 lat doświadczeń

Dla nas jakość jest normą

Wyjątkowy znak rozpoznawczy

Od 1924 roku stawiamy na innowacyjne technologie. Logo zmieniło się na przestrzeni lat, jakość „made by STIBEL ELTRON” pozostaje.

Więcej informacji o Grupie STIEBEL ELTRON