Jeśli myślisz o stworzeniu przytulnego miejsca, jesteśmy gotowi pomóc. Wszystko zaczyna się od rozwiązań opartych na źródłach odnawialnych do ogrzewania, wentylacji i chłodzenia.


Odpowiednie połączenie tych kluczowych elementów pozwala nam stworzyć poczucie bezpieczeństwa i komfortu w Twoim domu: przyjemne ciepło oraz świeże powietrze tworzą w pomieszczeniu świetny klimat z idealną temperaturą.

Komfortowy dom.


Bezpieczeństwo, wygoda, ciepło: produkty STIEBEL ELTRON pomagają zamienić marzenia w komfortowy dom.


Planujesz budowę domu lub jesteś w trakcie stresującego remontu? Zaufaj dekadom doświadczeń STIEBEL ELTRON i uczyń swój dom wygodnym miejscem. Najnowocześniejsze pompy ciepła, które ogrzewają równie ekonomicznie, jak chłodzą. Optymalna jakość powietrza bez ręcznej wentylacji. Ogrzewanie wody z dokładnością do jednego stopnia z wyraźnymi wartościami zużycia energii. Indywidualne rozwiązania projektowe dla Twojego domu. Dzięki STIEBEL ELTRON możesz mieć pewność, że podjąłeś właściwą decyzję i otrzymałeś najlepszą technologię dla swojego domu.

„Dla wygody i wydajności”

Pompa ciepła powietrze/woda HPA-O Pemium

Zmień swój dom w prawdziwą „strefę komfortu”! Pompa ciepła powietrze/woda HPA-O Premium zapewnia przyjemne ciepło zimą i przyjemny chłód podczas letnich upałów. W połączeniu ze zbiornikiem ciepłej wody może również podgrzewać wodę do żądanej temperatury. Zaprojektowana do użytku na zewnątrz, pracuje ciszej niż kot i można ją również podłączyć do systemu fotowoltaicznego.

Do 31.12.2020r. pompę można kupić w specjalnej kampanii MONOBLOK: zobacz szczegóły kampanii.

Przeczytaj więcej o HPA-O Premium

„Multitalent w domu“

Zintegrowana jednostka wentylacyjna STIEBEL ELTRON LWZ CS Premium

Dobrze wiedzieć, że ktoś w domu zajmuje się wszystkim. Kompaktowa centrala grzewcza LWZ CS Premium z wbudowaną pompą ciepła łączy cztery funkcje w jednym urządzeniu: wentylację, przygotowanie ciepłej wdy, ogrzewanie i chłodzenie wody. Zaawansowana technologia inwerterowa zapewnia wyjątkową efektywność energetyczną, a wysokiej jakości izolacja akustyczna gwarantuje wyjątkowo cichą pracę.

Przeczytaj więcej o LWZ CS Premium

Zainteresowało Cię nasze rozwiązanie?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, wpisz swoje zapytanie, a otrzymasz BEZPŁATNĄ, niewiążącą ofertę cenową od wykwalifikowanego Partnera w Twoim regionie, który zapewni nie tylko samą sprzedaż, ale również jakość montażu i uruchomienia.

„Świeże powietrze bez strat”

Centrala wentylacyjna STIEBEL ELTRON VRC-W 400

Optymalna jakość powietrza w Twoim domu: ekskluzywna centrala wentylacyjna LWZ 180 o nowoczesnej konstrukcji STIEBEL ELTRON pozwala czerpać korzyści ze świeżego powietrza bez konieczności wychodzenia na zewnątrz! Zoptymalizowany wymiennik ciepła odzyskuje do 93% energii cieplnej z powietrza wywiewanego. A co najlepsze - nie musisz wietrzyć ręcznie, ponieważ urządzenie automatycznie wentyluje pomieszczenie.

Przeczytaj więcej o VRC-W 400

„Ciepła woda bez kompromisów”

Komfortowy ogrzewacz przepływowy STIEBEL ELTRON DHE

Witamy w strefie komfortu! Dzięki przepływowemu ogrzewaczowi wody DHE masz do dyspozycji urządzenie najwyższej jakości: dzięki technologii 4i zapewnia stałą i precyzyjną temperaturę wody na wylocie.

 

Przeczytaj więcej o DHE