Specjalista ds. obsługi Klienta, Gdynia i okolice

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie wsparcia przedsprzedażowego oraz wsparcie przedstawicieli handlowych poprzez weryfikację i kwalifikowanie zapytań ofertowych/leadów sprzedażowych.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów, udzielanie informacji i procesowanie zapytań
  • wprowadzanie danych pozyskanych od klienta do systemu CRM
  • weryfikacja zapytań ofertowych oraz przekazywanie ich do zespołu handlowego
  • nadzór nad procesowaniem zapytań od klientów przez przedstawicieli handlowych
  • weryfikacja skuteczności obsługi zapytań ofertowych/leadów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym przede wszystkim z działem sprzedaży, marketingu i technicznym

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze obsługi klienta, sprzedaży lub logistyki
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie zadań
  • wysoka kultura osobista
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

MILE WIDZIANE

  • znajomość systemu CRM
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w branży technicznej
  • znajomość branży OZE
  • znajomość jęz. niemieckiego

CO OFERUJEMY?

  • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie: 7000 zł brutto
  • praca stacjonarna w Gdyni w godz. 8-16:00
  • prywatna opieka medyczna Lux Med
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • praca od zaraz

Wypełniając niniejszy formularz aplikacyjny i przesyłając za jego pośrednictwem dokumenty rekrutacyjne (CV i ew. list motywacyjny), wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o. danych osobowych w nich zawartych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeśli Państwa zgłoszenie rekrutacyjne ma być wykorzystane również do celów przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacji, prosimy o wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie właściwego okienka poniżej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – również do wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgodę można w każdym czasie wycofać, kontaktując się z nami na adres email: odo@stiebel-eltron.pl.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych za jego pośrednictwem dokumentach rekrutacyjnych jest Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Działkowa 2, 02-234 Warszawa). Szczegółowe informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania przez Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o. danych osobowych kandydatów do pracy oraz przysługujących w związku z tym kandydatom prawach dostępne są w Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów do Pracy.