Aktualne terminy targów

Czy chciałbyś wziąć udział w jednym z naszych wydarzeń lub spotkać się z nami na targach? Czekamy na Ciebie! Gdzie dokładnie możesz nas lub naszych Partnerów spotkać znajdziesz tutaj.

INTERBUD 2019

INTERBUD w Łodzi

01-03 marca 2019 | Hala EXPO, stoisko 23

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego Partnera: 4ENERGY Tomika, nr 23  podczas targów „INTERBUD 2019”, odbywających się w dniach 1-3 marca 2019 w Łodzi na terenie hali Expo przy Al. Politechniki 4. Podczas targów będzie zareprezentowana nowa monoblokowa pompa ciepła powietrze/woda firmy STIEBEL ELTRON.

Forum WENTYLACJA w Warszawie

05-06 marca 2019 | Global EXPO, stoisko 151

MIĘDZYNARODOWE TARGI TECHNIKI WENTYLACYJNEJ, KLIMATYZACYJNEJ I CHŁODNICZEJ odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D. Targi w roku 2019 będą miały jak zwykle bogaty program wydarzeń specjalnych. W czasie dwudniowych Seminariów dostarczymy specjalistycznej wiedzy, w Arenie Technologii będzie można zobaczyć i porównać produkty różnych producentów zgromadzone tematycznie, Konkurs Najciekawszy Produkt wyłoni nowości rynkowe zwracające uwagę odwiedzających. STIEBEL ELTRON zaprezentuję najnowszą centralę wentylacyjną LWZ 8 CS Premium. Zapraszamy.

ISH Logo

ISH 2019, Frankfurt

11.-15.03.2019 | Hala 12.1, stoisko E03

Witamy na ISH

Rozwiązania sanitarne, technologia energetyczna i klimatyzacyjna oraz inteligentne sterowanie budynkiem - ISH to punkt spotkań branżowych dla wszystkich, którzy chcą zaoferować swoim klientom systemy wyznaczania trendów z maksymalną wydajnością, najwyższymi standardami projektowania i idealną łatwością użytkowania. Jednocześnie ISH zaspokaja rosnące potrzeby w zakresie komfortu, indywidualizacji, dobrego samopoczucia i estetyki. Rozwiązania międzysystemowe spełniają wszystkie wymagania i wnoszą decydujący wkład w energooszczędne i oszczędzające zasoby technologie budowlane.

Ponad 2400 wystawców, w tym wszyscy liderzy rynku z Niemiec i zagranicy, po raz pierwszy prezentuje swoje światowe premiery w ISH. ISH odgrywa wiodącą rolę na całym świecie, ponieważ impreza jest międzynarodowym miejscem spotkań branży – 64% wystawców i 40% z około 200 000 gości pochodzi z zagranicy.

2018

Zobacz film z targów Instalacje

Targi INSTALACJE 2018

Instalacje w Poznaniu

23- 26.04.2018 | Pawilon 5, stoisko 118

Targi INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

STIEBEL ELTRON na targach INSTALACJE 2018: centrala grzewacza LWZ 404 SOL