Nowy, czy modernizowany dom?

Zainwestuj w niezależność energetyczną i ciesz się komfortem w swoim domu.


W nowych budynkach pompy ciepła mają doskonałą wydajność. Dodatkowo można je podłączyć do systemu wentylacji, który umożliwia centralną regulację temperatury i jakości powietrza. Ich niskie zużycie w naturalny sposób pomaga zminimalizować koszty ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody.

 

Monoblokowe pompy ciepła STIEBEL ELTRON to świetne rozwiązanie w przypadku modernizacji starego systemu grzewczego i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie. Uzyskaj dofinansowanie z programu CZYSTE POWIETRZE. Naprawdę warto!


Mamy gotowe rozwiązania

Pompa ciepła powietrze/woda do nowego domu

Zamontuj i poczuj się dobrze. Ciesz się swoim nowo wybudowanym domem. Inteligentne, kompletne rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii zapewniają maksymalną efektywność energetyczną. Nasze pakiety z modułami i wieżami hydraulicznymi są dedykowane do domów o powierzchi 120-240 m2. Ogrzeją lub schłodzą Twój dom, przygotują ciepła wodę użytkową. I są szczególnie wydajne dzięki technologii inwerterowej.

Pobierz broszurę, sprawdź nasze pakiety.

Do HPA-O 8 CS Plus

Pompa ciepła powietrze/woda do modernizacji

Wyremontowany dom to inwestycja na wiele lat. Wisienką na torcie jest indywidualnie dopasowane rozwiązanie systemu grzewczego. Dzięki zewnętrznej pompie ciepła powietrze-woda otrzymujesz pełnowartościowy zamiennik kotła olejowego lub gazowego. Pompa jest dostosowana do tradycyjnych grzejników lub ogrzewania podłogowego. A całoroczna wysoka sprawność zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Pobierz broszurę, sprawdź nasze pakiety.

Do HPA-O 10 C Premium

5 lat gwarancji

Dbamy o najwyższy komfort naszych Klientów. Dlatego przy zakupie dowolnej pompy ciepła dedykowanej domom wraz z osprzętem oraz systemem centralnej wentylacji otrzymasz 5-letnią gwarancję na cały system. Przy okazji oszczędzisz 1000,- zł.

Wydłużenie gwarancji dotyczy wszystkich promocji oraz indywidualnych zakupów.

Więcej

Formularz

Gotowe pakiety

Wydajnie pracujący system potrzebuje odpowiednio dobranych komponentów instalacji. Nasze pompy ciepła należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do ogrzewania i chłodzenia budynków. Możesz wykorzytstać także systemy wentylacji z odzyskiem ciepła. Bądź niezależny energetycznie.

Wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz a otrzymasz dedykowaną ofertę.Nasze wsparcie

Masz więcej pytań? W każdej chwili służymy pomocą.

Znajdź konsultanta w Twoim regionie.