POMPUJ CZYSTE CIEPŁO!

Inwerterowe pompy ciepła typu monoblok

Zainwestuj w niezależność energetyczną i ciesz się komfortem w swoim domu.


Monoblok to rodzaj konstrukcji: powietrzne pompy ciepła typu monoblok są w całości produkowane i montowane w fabryce. Wszystkie elementy - wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz - zamknięte są w jednym urządzeniu.

Całość połączeń instalacji wewnątrz pompy zawierających gaz chłodniczy wykonywana jest również w czasie procesu produkcji. Układ termodynamiczny zostaje napełniony gazem chłodniczym, następnie zostaje szczelnie zamknięty i przetestowany w sposób niezwykle skrupulatny. Pompa ciepła jest hermetyczna.

Monoblokowe pompy ciepła STIEBEL ELTRON to świetne rozwiązanie w przypadku modernizacji starego systemu grzewczego i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie. Uzyskaj dotację z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz ulgę podatkową. Naprawdę warto!

Monoblok STIEBEL ELTRON: pompa ciepła

Inwerterowe, wysokoefektywne pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok.

 • monobloki to kompletne, kompaktowe, powietrzne pompy ciepła, bardzo proste w montażu.
 • idealne do nowo budowanych oraz modernizowanych domów jednorodzinnych.
 • ze względu na minimalną emisję dźwięku pompa może być stosowana nawet w wąskich przestrzeniach między budynkami.
 • nowoczesna technologia inwerterowa zapewnia wysoką wydajność.
 • argumenty najwyższej jakości, efektywności i bezawaryjności oraz możliwość uzyskania dotacji w programie Czyste Powietrze szybko trafiły w gusta wielu indywidualnych Inwestorów.

Nowoczesna technologia w pompach ciepła serii HPA-O

Technologia inwerterowa powoduje, że pompa ciepła sterowana jest zależnie od aktualnego zapotrzebowania na ciepło, płynnie regulując wydajność poprzez zmianę prędkości pracy sprężarki oraz wentylatora. To zapewnia wysoką wydajność całego systemu i znaczne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Więcej o produktach

Dlatego pompy ciepła typu monoblok są popularne na rynku:

 • Atrakcyjne ceny na rynku za monoblokową, powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set oraz HPA-O 13 Premium basic Set w pakietach od STIEBEL ELTRON.
 • Możliwość rozbudowania systemu grzewczego o nowoczesne zbiorniki buforowe i c.w.u. dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników.
 • Najlepszy stosunek jakości monoblokowej pompy ciepła do ceny: otrzymujesz sprawdzony w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.
 • Najlepsze rozwiązanie systemu grzewczego dla Twojego portfela. Możesz uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz wykorzystać ulgę podatkową, jeśli modernizujesz swój stary system grzewczy.
 • Bezpieczna, hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja monoblokowa do instalacji na zewnątrz Twojego domu.
 • Bardzo cicha praca jednostki zewnętrznej. Dla Twojego komfortu i sąsiadów. Poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB.
 • Najprostrzy montaż systemu dla Instalatora, bezpłatny nadzór uruchomienia. Dodatkowo serwis gwarancyjny i pogwarancyjny STIEBEL ELTRON
 • Prestiż dołączenia do grona Klientów STIEBEL ELTRON: osób myślących ekologiczne, świadomych efektywności energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym.

Zobacz więcej funkcji. Zapytaj o ofertę.

Nowy, czy modernizowany dom?

Mamy gotowe rozwiązania.

W STIEBEL ELTRON rozumiemy, że Klienci mają różne potrzeby. Dlatego wybraliśmy z oferty dwie nowoczesne, powietrzne pompy ciepła, które - "ubrane" w różne pakiety - spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Użytkowników.

 

PAMIĘTAJ! Wszystkie pakiety możesz podłączyć do instalacji fotowoltaicznej. Możesz również uzyskać wsparcie w postaci dofinansowania z programu CZYSTE POWIETRZE. Sprawdż najnowsze zasady przyznawania dotacji.


Do programu CZYSTE POWIETRZE

Zobacz, czym się różnią nasze pompy ciepła:


Pompa ciepła jako jedyne źródło ciepła? To proste w STIEBEL ELTRON. Zapraszamy na film.

Monoblokowa pompa ciepła HPA-O 13 Premium w nowym domu o powierzchni 280m.


Promocja! Najlepsze ceny pakietów

Zainteresowaliśmy Cię?


To świetnie, ponieważ w naszej kampanii przygotowaliśmy pakiety w obniżonej cenie. Nie przegap okazji. Skorzystaj z formularza i zapytaj nas o ofertę.


Do promocji

Więcej informacji o wybranych modelach:

 

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie Ci ich udzielimy. Zapytaj naszego Konsultanta handlowego w regionie lub znajdź Partnera / Instalatora:

 


Komfort 5-letniej gwarancji!

STIEBEL ELTRON dba o najwyższy komfort swoich Klientów. Dlatego przy zakupie dowolnej pompy ciepła dedykowanej domom wraz z osprzętem oraz systemem centralnej wentylacji otrzymasz 5-letnią gwarancję na cały system. Przy okazji oszczędzisz 1000,- zł.

Wydłużenie gwarancji dotyczy wszystkich promocji oraz indywidualnych zakupów.


Więcej informacji

Jesteśmy przekonani, że energooszczędne, inteligentne i przyjazne dla środowiska rozwiązania są teraźniejszością. Kilka porad i przykładów: